Gabloty Reklamowe
WEWNĘTRZNE
Korkowe

Gablota wykonana na bazie anodowanej ramki aluminiowej, grubość gabloty 28 mm, głębokość po zamknięciu 12 mm. Drzwi gabloty wykonana z pleksi, otwierane na bok lub do góry. Gablota w wersji jedno i dwu drzwiowej. Przeznaczenie - do wewnątrz pomieszczeń. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości korka produkcji portugalskiej lub hiszpańskiej. W zestawie haczyki i kołki rozporowe do montażu. Możliwość wykonania innych wymiarów na zamówienie.

Gabloty Reklamowe
WEWNĘTRZNE
Tekstylne

Gablota wykonana na bazie anodowanej ramki aluminiowej, grubość gabloty 28 mm, głębokość po zamknięciu 12 mm. Drzwi gabloty wykonana z pleksi, otwierane na bok lub do góry. Gablota w wersji jedno i dwu drzwiowej. Przeznaczenie - do wewnątrz pomieszczeń. Powierzchnia gabloty wykonana jest z granatowego (niebieski unijny), szarego lub zielonego materiału tekstylnego, posiadającego takie właściwości, że po wbijanych szpilkach nie pozostaje żaden ślad. W zestawie haczyki i kołki rozporowe do montażu. Możliwość wykonania innych wymiarów na zamówienie.

Gabloty Reklamowe
WEWNĘTRZNE
Suchościeralno-magnetyczne

Gablota wykonana na bazie anodowanej ramki aluminiowej, grubość gabloty 28 mm, głębokość po zamknięciu 12 mm. Drzwi gabloty wykonana z pleksi, otwierane na bok lub do góry. Gablota w wersji jedno i dwu drzwiowej. Przeznaczenie - do wewnątrz pomieszczeń. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości białej blachy o właściwościach suchościeralno-magnetycznych. W zestawie haczyki i kołki rozporowe do montażu. Możliwość wykonania innych wymiarów na zamówienie.

Gabloty Reklamowe
ZEWNĘTRZNE

Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach magnetycznych. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standartowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych.